Nunspeet – Jan Mankesstraat 37
Op een fijne, rustige locatie is deze royale HOEKWONING met 5 slaapkamers en stenen berging gelegen.
Rond 1973 heeft de bouw plaatsgevonden op een perceel van 170 m2 en in diverse stadia zijn verbeteringen toegepast. Welke het meeste opvalt: de gehele woning is van kunststof kozijnen met HR++ beglazing voorzien!
En als kers op de taart: 2 flinke kunststof dakkapellen op de 2e etage waar 2 (slaap)kamers zijn gerealiseerd. Deze zijn van gipsplaten plafonds met inbouwspots voorzien en kunnen naar wens afgewerkt worden.
In 2011 is de Intergas HRE c.v.-combi-ketel geplaatst en als overige isolatie is dak- en spouwmuurisolatie toegepast.
De achtertuin ligt op het zuid-westen, is circa 10 meter diep en van een stenen berging met een afmeting van circa 8 m2 voorzien.
De prettige ligging op relatief korte afstand van het dorps-/winkelcentrum van Nunspeet en diverse scholen en speelvoorzieningen in de omgeving mag zeker niet onvermeld blijven.
Deze woning voldoet ongetwijfeld aan de woonbehoefte van zowel de starter als een gezin. Maak je snel een afspraak? Wij laten je graag de ruimte in dit huis ervaren.
Indeling: hal/entree met meterkast, provisiekast en toilet met fonteintje. Ruime, lichte (doorzon)woonkamer en dichte keuken met keukenopstelling welke gedeeltelijk over inbouwapparatuur beschikt. Toegang tot de achtertuin.
1e etage: overloop, 3 slaapkamers en badkamer met dubbele wastafel, douche en toilet.
2e etage: via vaste trap bereikbare voorzolder met opbergruimte en 2 (slaap)kamers, beide met dakkapel waarbij de dakkapel op het achterdakvlak vrijwel de gehele breedte van de woning beslaat.
Ter info:
– woonoppervlakte circa 124 m2.
– perceeloppervlakte 170 m2.
– 5 slaapkamers
– kunststof kozijnen met HR++ beglazing
– aanvaarding kan op (zeer) korte termijn